Jens de Kok
Vertriebsmitarbeiter Innen- und Außendienst Vertriebsmitarbeiter Innen- und Außendienst
Sinds augustus 2026 is Jens onderdeel van het team van DELTA makelaardij. Als Goesenaar kent hij de stad, de omgeving én veel mensen in Goes. Je zult hem dan ook voornamelijk tegenkomen op onze nieuwe locatie.
Na diverse werkervaringen te hebben opgedaan en zich de afgelopen jaren verder te hebben verdiept in verkoop, was de stap naar de makelaardij voor Jens een mooie volgende uitdaging. Vooral het contact met verschillende mensen en het begeleiden van een belangrijk moment in hun leven spreken hem aan. Geen klant en geen situatie is hetzelfde en juist dat maakt het werk voor hem interessant. Hard werken, persoonlijk contact en voor iedereen een passende aanpak vinden, staan daarbij centraal.
Verkopen past bij Jens. Het geeft hem energie om samen naar een goed resultaat toe te werken en betrokken te zijn bij het gehele proces rondom de aankoop of verkoop van een nieuw thuis.
Favoriete plek in Zeeland?
Daar hoeft Jens niet lang over na te denken: Goes én het water. De gezelligheid van de stad, waar je eigenlijk alles vindt wat je nodig hebt, gecombineerd met de rust en ruimte van het Zeeuwse water. Een combinatie die volgens hem nooit verveelt.
Ook buiten werktijd zit Jens niet graag stil. Hij is veel op pad met zijn vriendengroep, sport graag, pakt een terrasje en reist graag om nieuwe plekken te ontdekken en nieuwe energie op te doen.
Zijn motto? Hard werken, hard genieten!